doprava zdarma

čistě evropský produkt

online podpora

Otázky a odpovědi

Všechny nabíjecí stanice od nás jsou výkonově stejné, tedy maximálně 22 kW. Pro představu, když vaše auto má 80 kWh baterii, nabijete ho cca za 4 hodiny.

Potřebujete k tomu vyvést kabel pro wallbox a speciální hodiny pro nabíjecí stanici, případně posílit pojistky a zvýšit tarif.

Pokud máte wallbox primárně na domácí používání, tak doporučujeme kroucený kabel. Nešpiní se od země, nepřejedete si ho vozidlem, je celou dobu ve vzduchu a délka 4 m je dostačující pro všechny elektromobily.

V případě, že plánujete mít doma víc než jeden E-unit, tak je lepší mít jednu ultimate smart jednotku a zbylé standardní smart jednotky. Je to z důvodu toho, že ultimate jednotka dokáže chytře řídit zbylé stanice v domácnosti podle potřeb jednotlivých aut a kapacity sítě.

Individuální lakování se zadává do výroby po odeslání objednávky. Čas dodání je kolem 3-4 týdnů.

Ano, speciálním sítotiskem dokážeme na E-unit dostat skoro cokoli si budete přát.

Ano, E-unit je konstruovaný na celoroční venkovní užívání (voda, vítr, déšť, sníh, písek). E-unit splňuje a má všechny certifikace pro toto používání.

Možnosti u E-unit máte dvě. Jednou je fyzický elektroměr na boku stanice, který je viditelný zvenku, nemusíte tedy otevírat stanici. Druhá možnost je podívat se do webové aplikace daného wallboxu.

Každá řídící jednotka posílá informace o své činnosti na internetový portál (bude upřesněno do konce roku 2021).

Nemusíte. Všechny stanice jsou odzkoušené a certifikované. Nicméně, kdyby došlo k nějakému většímu přepětí, tak máte své domácí pojistky a jako poslední záchranou brzdu jsme do E-unit namontovali přepěťovou ochranou pojistku.

E-unit jsme vyvíjeli tak, aby vydržel ty nejnáročnější podmínky a dlouhé roky.